Ranya Park

Doğa içinde huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.

Ranya Park Diyarbakır

Ayrıcalıklı Konum

Ranya Park Bedir Yapı imzalı 10.500 m² alan üzerinde kurulu 2 bloktan oluşan ve özgün tasarımıyla kendine hayran bırakan projesidir. Proje toplam 70 adet konuttan oluşmaktadır. Şehrimizin en gözde yaşam alanı olan Dicle Kent’in medya mahallesi üzerinde yer almaktadır.

Şehir merkezine, hava alanına, Otokar’a, Forum ve Ceylan AVM alışveriş merkezlerine yakındır. Proje konum itibariyle eğitim kurumları, sağlık tesisleri, ibadethaneler, kamu hizmet merkezleri ve sosyal tesislere yürüme mesafesindedir.

Ranya Park Diyarbakır

Huzur ve Konfor

Ranya Park; yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis kortu, basketbol, voleybol, piknik alanları ve kafeterya gibi sosyal olanaklara sahiptir. Ayrıca istediğiniz saatte spor yapabileceğiniz fitness center projenin diğer önemli ayrıcalığını oluşturuyor.

Bedir Yapı olarak mühendislik, mimarlık ve estetik konusunda 20 yıllık tecrübemizi aktardığımız Ranya Park projemiz Diyarbakır'ı layıkıyla yaşamak isteyenler için huzurlu bir yaşam alternatifi sunuyor.

Ranya Park'da Hayat

Yaşam Korusu
Yaşam Korusu

Kendinizi yemyeşil bir doğanın içinde düşleyin. Bu doğal güzelliğin içinde büyük bir ağacın gölgesinde uzanıp kitabınızı okuyabilirsiniz.

Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Parkı

En değerli varlığınız olan çocuklarınızın eğlenirken hayal dünyalarını da geliştirebilecekleri, farklı konseptlerde tasarlanmış özel oyun alanları.

Yürüyüş Parkuru
Yürüyüş Parkuru

Doğanın bütün güzellikleri içinde ve yemyeşil alanlar içinde yürüyüş yapmayı sevenlerin vazgeçilmezi olacak yürüyüş parkurları sizleri bekliyor.

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu

Tertemiz bir havada fitness alanında formunuzu koruyabilirsiniz yada yüzme havuzunda güneşin ve suyun keyfini çıkarabilirsiniz.

Proje Konumu
İletişim

Merkez Ofis

Diclekent Bulvarı Dünya Kavşağı HMT 21 Plaza Kat:14 Kayapınar / Diyarbakır

Çalışma Saatleri

Hafta içi 8:00 - 18:00
Hafta Sonu Kapalı

Bedir Yapı