Hakkımızda

Bedir Yapı; kuruluşundan günümüze kadar gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yöntem ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Diyarbakır'ımıza birbirinden güzel nice projeler armağan etmiş olan Bedir Yapı bu alanda kalite çıtası olmaya devam etmektedir.

Bedir Yapı ilkelerinin başında mimari tasarım aşamasından tamamlanma aşamasına kadar tüm detayları titizlikle incelemek, gerekli kurallara uygunluğuna dikkat etmek ve detaylı denetim süreci sayesinde planlanan işlerin konseptine aykırı olmayacak sonuçlar yaratmak gelir.

Kültürümüzden kopmadan, gelişen mimarinin çağdaş değerlerini yakalamak ve bu değerleri bireylerin ihtiyaçlarına göre şekillendirmek, kalite standartlarında ve yönetimsel öngörülerle en son gelişmeler takip edilerek, günümüz insanına daima yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılmak, uluslararası alanda kabul görmüş standartlarda projeler üretmek vazgeçilmez hedeflerdir.

Misyonumuz

Diyarbakır'ın yapı sektöründe zirvede yer almak ve bu amaç doğrultusunda daima kaliteli ve modern yaşanılır ortamlar sunmak başlıca hedeflerimizdendir.

Bedir Yapı ilkelerinin başında mimari tasarım aşamasından tamamlanma aşamasına kadar tüm detayları titizlikle incelemek, gerekli kurallara uygunluğuna dikkat etmek ve detaylı denetim süreci sayesinde planlanan işlerin konseptine aykırı olmayacak sonuçlar yaratmak gelir.

Kültürümüzden kopmadan, gelişen mimarinin çağdaş değerlerini yakalamak ve bu değerleri bireylerin ihtiyaçlarına göre şekillendirmek, kalite standartlarında ve yönetimsel öngürülerle en son gelişmeler takip edilerek, günümüz insanına daima yüksek kaliteyi ulaşılabilir kılmak, uluslar arası alanda kabul görmüş standartlara paralel projeler üretmek vazgeçilmez hedeflerdir.

Vizyonumuz

1998 yılında inşaat sektörüne başlayan Bedir Yapı, o tarihten günümüze birçok inşaat ve yapıya imza attı. Bedir Yapı, yaptığı işlerde her zaman en iyisini ve en kalitesini sunma ilkesiyle yola çıktı. Diyarbakır'a yakışır huzur dolu ortamlar için Diyarbakır'ın en gözde semti ve değişen yüzü olan Kayapınar'da değişime imza atarak modernleşmeye ortak oldu.

Bedir Yapı, halen inşaat sektöründe tam donamımlı olarak faaliyet yürütmektedir. Yapılan yapılarda güvenlik, konfor, yeşil alan, huzur ve insan ergonomisi düşünülerek yola çıkıldı.

Yaptığımız tüm çalışmalarda dürüst ve kararlı bir ekiple sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bilinmelidir ki; Bedir Yapı güven demektir.

Projelerimiz

Koru VIP
Koru VIP Villaları

Diyarbakır’da doğa ile iç içe muhteşem, yepyeni bir proje, Koru VIP Villaları.

VIP 75
VIP 75

Bedir Yapıdan Diyarbakır’ın en prestijli konut projesi sizler için yükseliyor.

Vadi VIP
Vadi VIP

Sahip olduğu özelliklerle ayrıcalıklı ve heyecan dolu bir yaşamın adresi Vadi VIP!

Park Lavinya
Park Lavinya

Park Lavinya ile herşey hemen yanıbaşınızda! Konforlu, huzurlu ve mutlu yaşamanız için tasarlandı.

Ranya Park
Ranya Park

Her detayı düşünülerek sizin için tasarlandı! Doğa içinde huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.

Solin Life
Solin Life

Aileniz ve sizin için tasarlanan huzurun, rahatlığın, konforun adresi.

City Flowers
City Flowers

Aileniz ve sizin için yükselen yepyeni bir yaşam.

Doğa Park
Doğa Park

Şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam.

Bizi Takip Edin

Yeni proje ve kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip edin.
İletişim

Merkez Ofis

Diclekent Bulvarı Dünya Kavşağı HMT 21 Plaza Kat:14 Kayapınar / Diyarbakır

Çalışma Saatleri

Hafta içi 8:00 - 18:00
Hafta Sonu Kapalı

Bedir Yapı